Nâzım Hikmet Kültür Merkezi – İzmir, bünyesinde Konak Halk Sahnesi‘ni ve ‘Yaşamaya Dair‘ ile ‘İnsan Manzaraları‘ salonlarından oluşan Konak Sineması‘nı bulundurmaktadır.

300 koltuk kapasiteli Konak Halk Sahnesi, konser ve oyunlar için profesyonel düzeyde sahne, ışık ve ses sistemlerine; geniş kulis dairesine; profesyonel reji sistemlerine; film gösterimleri, sunumlar, konferanslar için ayrıca perde ve projeksiyon donanımlarına sahiptir.

75 koltuk kapasiteli ‘İnsan Manzaraları‘ Salonu, film gösterimleri için profesyonel düzeyde perde ve projeksiyon donanımlarına, surround ses sistemine, gösteriler, panel ve konferanslar gibi sunumlar için sahne alanına, profesyonel reji sistemlerine sahiptir.

83 koltuk kapasiteli ‘Yaşamaya Dair‘ Salonu, profesyonel düzeyde perde ve projeksiyon donanımlarına, surround ses sistemine, gösteriler, panel ve konferanslar gibi sunumlar için sahne alanına, profesyonel reji sistemlerine sahiptir.

Nâzım Hikmet Kültür Merkezi – İzmir, 50 kişilik kafetarya ve fuaye ile 150 kişilik bistro tarzı kokteyl alanlarıyla, vestiyerden havalandırmaya konfor; salonlarda yer döşemelerinden koltuk ve duvar kaplamalarına kadar alev almaz kumaşları, dedektörleri, acil çıkış yönlendirmeleriyle güvenlik sunmaktadır.

Salonlar, kurumun ilan edilmiş programlarından kalan uygun zaman dilimlerinde, oyun, konser, film gösterimi, provalar, toplantılar, davetler için en az on gün önceden rezervasyon için başvurmak kaydıyla kiralanabilmektedir.

Teknik donanım ve kapasite ayrıntıları, gerek görüldüğü takdirde, başvurunuzun değerlendirilmesi aşamasında tarafınıza bilgi notu olarak iletilecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kiralama rezervasyonu için
Aşağıdaki formu doldurabilir;
0232 46 444 46 nolu telefonumuzdan ulaşabilir;
izmir@nhkm.org.tr adresimize yazabilirsiniz.

Kiralama Talep Formu

  • Başında sıfır kullanmadan girilmelidir
  • DD eğik çizgi MM eğik çizgi YYYY
  • :
  • :