Cmt23Kas20:00Ze Tîje20:00 KONSERBİLET AL (30 TL)SahneKONAK HALK SAHNESİ İndirimli Bilet Al[tc_seat_chart id="12621" show_legend="true" button_title="KOLTUĞUNUZU SEÇİN (%25 İNDİRİM)" subtotal_title="Aratoplam" cart_title="Ödeme Yap"]

Site İndirimli Bilet

Bu etkinliğe bilet satışı durdurulmuştur...

Etkinlik Bilgileri

Dört yıl aradan sonra Ur adlı ikinci stüdyo albümünü çıkartan Ze Tîje, albümlerinin tanıtım konseriyle, dinleyicileriyle buluşuyor.

Deneysel ve yenilikçi tarzıyla dikkat çeken grup, yeni albümleri Ur’da bir şehir hikâyesi anlatıyor. Albüm şehirdeki halleri konu ettiği için bu adı almakla birlikte en eski ve ilk şehir olduğunu bildiğimiz Uruk’a da bir anıştırmada bulunuyor.

Bu albümde hem şehrin yazgısı gibi yerleşmiş, değişmez başlıklara, hem de değişen dünyayla birlikte ortaya çıkan başlıklara değiniyor. Bunlar arasında kutsiyet, aşk, dil ve iktidar gibi süregelen konuların yanı sıra akıl, dijitalleşme ve yabancılaşma gibi modern dönem kavramları da yer alıyor.

Grup, tamamı kendi bestelerinden oluşan şarkılarını Kürtçe, Türkçe ve Zazaca seslendiriyor. 

Serhat Ayebe Bass Gitar
Gamze Yılmazel Davul
Ali Doğan Gönültaş Vokal-Cura-Gitar
Adnan Akdağ Vokal-Cura-Elektro Gitar

Tarih

23 Kasım 2019 Cumartesi 20:00

Etkinlik Yeri

NHKM - İzmir

Sahne

KONAK HALK SAHNESİ

İndirimli Bilet Al

[tc_seat_chart id=”12621″ show_legend=”true” button_title=”KOLTUĞUNUZU SEÇİN (%25 İNDİRİM)” subtotal_title=”Aratoplam” cart_title=”Ödeme Yap”]

Etkinlik bültenine abone olun

Yeni bir etkinliğimizden ya da etkinlik güncellemelerimizden anında haber alın...

Genel Etkinlikler Hepsi

Etkinlik Yeri Hepsi

Düzenleyen Hepsi