Cum21Şub20:30Piyasada Çok Para Var20:30 MÜZİKAL (KONUK ETKİNLİK)SahneKONAK HALK SAHNESİ İndirimli Bilet Al[tc_seat_chart id="15346" show_legend="true" button_title="KOLTUĞUNUZU SEÇİN" subtotal_title="Aratoplam" cart_title="Ödeme Yap"]

Site İndirimli Bilet

Bu etkinliğe bilet satışı durdurulmuştur...

Etkinlik Bilgileri

Oyunumuzun geçtiği hayali evrende, pop, rock, rap, arabesk gibi müziklerden bıkan insanlar operaya yönelmiş, opera sanatı tüm dünyada yükseliş yaşamakta, yeni besteciler, yeni operalar yazmaktadır.

Türkiye’de de yükselen talep üzerine operalar butikleşmiş, her şehre, her ilçeye, her mahalleye mini opera salonları açılmıştır. Opera öğrencileri mezun oldukları gibi iş bulmakta, yüksek ücretlere mini opera salonlarında kariyerlerine başlamaktadır. Mini opera salonları kişiye özel siparişler almakta ve bünyelerinde besteci, orkestra şefi, korist solist sanatçılar bulundurmaktadır. Kârlı bir ticaret haline dönen opera sanatı her kesimden girişimcinin dikkatini çekmekte ve mini opera salonları Türkiye’nin her yerine yayılmaktadır.

İşte, oyunda, opera sanatının bu yükselişinden yararlanmak için köydeki arazisini satıp şehre gelen iki ezeli rakibin komik hikâyesi anlatılmaktadır.

İzmir Opera Akademi

Yazan Erşah Gülerbaşlı
Yöneten Cemrenaz Okan
Piyano Berk Köseoğlu
Koreografi Feyza Bakır, Sine Adıtatar

Tarih

21 Şubat 2020 Cuma 20:30

Etkinlik Yeri

NHKM - İzmir

Sahne

KONAK HALK SAHNESİ

İndirimli Bilet Al

[tc_seat_chart id=”15346″ show_legend=”true” button_title=”KOLTUĞUNUZU SEÇİN” subtotal_title=”Aratoplam” cart_title=”Ödeme Yap”]

Etkinlik bültenine abone olun

Yeni bir etkinliğimizden ya da etkinlik güncellemelerimizden anında haber alın...

Genel Etkinlikler Hepsi

Etkinlik Yeri Hepsi

Düzenleyen Hepsi