Aralık 2019

Cmt07Ara20:00Etkinlik sona erdi9. İzmir Doğaçlama Tiyatro FestivaliOYUN20:00 Sahne:KONAK HALK SAHNESİ İndirimli Bilet Al:

[tc_seat_chart id="13335" show_legend="true" button_title="KOLTUĞUNUZU SEÇİN" subtotal_title="Aratoplam" cart_title="Ödeme Yap"]

Site İndirimli Bilet

Bu etkinliğe bilet satışı durdurulmuştur...

Etkinlik Bilgileri

Oyun Hamuru Tiyatrosu tarafından organize edilen ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden doğaçlama yapan toplulukların bir araya geldikleri 9. İzmir Doğaçlama Tiyatro Festivali’nin performans gösterileri 6 ve 7 Aralık tarihlerinde NHKM Konak Halk Sahnesi’nde olacak.

Her yıl farklı bir tema belirlenen festivalin bu yılki alt başlığı “Şiir Gibi Doğaçlama”. İki gün sürecek gösterilerde dokuz ekip birlikte sahne alarak doğaçlama performans sergileyecek.

2. Gün: Yönetmenin Seçimi 

Bu hikâyeyi daha önce hiçbir yerde dinlemediniz. Çünkü biz de daha yazmadık. Beş farklı şiir türü, beş farklı yönetmen, dokuz ekip o gece hep birlikte şiirsel hikâyeler oluşturacağız.”  

Ekipler: AZOT (İstanbul), Sahte Okey (İstanbul), Tiyatro Oktav (Tekirdağ), Alegori (Eskişehir), Bir Varmış Bir Yokmuş (İzmir), EYDOT (İzmir), Doğaçhane (İzmir), Cite (Kıbrıs), Oyun Hamuru Tiyatrosu (İzmir)

 

Tarih

7 Aralık 2019 Cumartesi 20:00

Etkinlik Yeri

NHKM - İzmir

Sahne

KONAK HALK SAHNESİ

X
X